Powrót
11.8.2016

Jak spełniają się marzenia? Poznaj historię Maćka „Maczo” Kuśmierza

Jak spełniają się marzenia? Poznaj historię Maćka „Maczo” Kuśmierza
Autor
Anna Dobrzanska

Marzenia nie spełniają się same z siebie. To my musimy zapracować na ich realizację. Przekonał się o tym Maciej „Maczo” Kuśmierz, zwycięzca konkursu Vivus Star. Co o nim wiemy? Ma 24 lata i pochodzi z podwarszawskiego Wołomina. Jego artystyczna droga zaczęła się od tego, że pisał piosenki i marzył o tym, aby kiedyś zaśpiewać na wielkiej scenie.

Od marzenia do spełnienia

Realizację każdego marzenia rozpoczyna odpowiedź na pytanie: co właściwie chcę osiągnąć? Ważne jest to, aby dobrze ją sformułować. Oczywiście to dopiero początek. Kiedy już określimy swój cel, warto zacząć zastanawiać się nad posiadanymi środkami i możliwościami, które się przed nami otwierają.Tak właśnie postąpił Maciej. Nie poprzestał na marzeniach o karierze scenicznej i na pisaniu piosenek do szuflady. W maju samodzielnie nagrał teledysk do piosenki „Tak szalona miłość (Zuzia)”. Kilka dni po opublikowaniu wideoklipu dowiedział się od brata o konkursie Vivus Star. Sam przyznaje, że zupełnie nie spodziewał się zwycięstwa. Stanął bowiem w szranki z artystami rozpoznawalnymi w branży. Mimo to jego utwór „Tak szalona miłość”, opowiadający historię zauroczenia przypadkowo spotkaną dziewczyną, podbił serca największej liczby fanów i spodobał się jury.Już tydzień po ogłoszeniu wyników konkursu Maczo występował na Polo TV Hit Festival w Szczecinku. Debiutował obok największych gwiazd muzyki disco polo, a widownia przyjęła jego występ z ogromnym entuzjazmem. Podczas następnych koncertów zjednywał sobie kolejnych fanów.

Pierwsze sukcesy – i co dalej?

Po podjęciu działań w kierunku spełnienia marzeń i po pierwszych sukcesach warto na chwilę się zatrzymać. To najlepszy moment na zadanie sobie pytania: czy na pewno idę w dobrym kierunku? Maciek może odpowiedzieć na nie twierdząco. Do niedawna nieznany nikomu chłopak z Wołomina w przeciągu niecałego miesiąca udowodnił, że ma potencjał, aby stać się prawdziwą gwiazdą disco polo. Oczywiście jest świadomy, że to dopiero początek jego drogi.Jakie są jego plany na najbliższy czas? Nagrodą w konkursie Vivus Star, oprócz udziału w koncertach, była możliwość nagrania własnego teledysku oraz wydanie singla. Maczo jest zatem o krok od osiągnięcia celu. Czy to mu się uda? Na razie wygląda na to, że czuje się w świecie show biznesu jak ryba w wodzie. Jednak wciąż stoi przed nim wiele wyzwań. Przede wszystkim czeka go intensywna praca w studiu nagraniowym oraz na planie wideoklipu. Artysta jednak jest pełen energii i ma zamiar spełnić oczekiwania publiczności oraz zrealizować marzenie swojego życia.

Najnowsze porady